Banner website algemeen Kerken 1024x368

Je komt als geroepen!

Samen met elkaar vormen wij het Volk van God. Sinds het Tweede Vaticaans concilie van de jaren zestig van de vorige eeuw spreken we over het algemeen priesterschap van alle gelovigen. Vanuit dat algemene priesterschap kunnen wij ons op verschillende manieren inzetten voor onze kerk. Velen doen dat als vrijwilliger.

Sommigen voelen zich geroepen om als priester, diaken, pastoraal werker of religieus de kerk te dienen. Wie daar werk van wil maken kan zich wenden tot de rector van het Ariënsinstituut, drs. Patrick Kuipers. Meer informatie over opleidingen en de weg die u daartoe kunt gaan, vindt u op de website van het Aartsbisdom Utrecht.

Blog

Onlangs overleed een goede kennis van mij. Totaal onverwacht. Afgelopen zomer was zij al eens met spoed opgenomen in het ziekenhuis. Maar niets had ons aan de mogelijkheid van een herseninfarct doen denken. Toch is haar dat nu overkomen.

Lees meer...

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg week 13 2023

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie 11 januari 2023

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*