Banner website algemeen Kerken 1024x368

Voor de Parochiepagina Op Weg zijn we op zoek naar een nieuwe eindredactie. Samen met redactieleden uit de verschillende locaties en groepen wordt er elke week een inspirerende pagina gemaakt voor in de Rond Haaksbergen. Thij Willems en Wim Kuiper hebben jaren met veel plezier, bevlogenheid en enthousiasme eind-redactiewerk gedaan en zullen hiermee stoppen. Wie neemt het stokje over? Monique Lubbers en Thij Willems zijn graag bereid te vertellen over wat deze taak inhoud. Voel je je geroepen of  wil je meer weten meld je graag bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of leg contact met het centraal secretariaat op nummer 053 5743929.

Blog

Eenheid in verscheidenheid door pastor Frank de Heus, pastoraal werker

 Ik kan in grote verwarring raken als ik voor de goed gevulde schappen van de supermarkt sta en een toetje uit moet kiezen. Wat zal ik kiezen? Ik zie vla, vruchtenyoghurt en volle kwark. ‘Hmm! Lekker!’ klinkt er in mijn hoofd. Het water loopt

Lees meer...

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg week 21 2024

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*