Banner website algemeen Kerken 1024x368

Zondag 25 februari werden Menno Wolferink, Michaela Diepenmaat en Brigitte Damveld tijdens de Eucharistieviering in de Pancratiuskerk door pastoor Daggenvoorde geïnstalleerd als nieuwe leden van de Pastoraatsgroep in onze Franciscusparochie.

Het pastoraal team is blij met de voordracht van Brigitte Damveld, Michaela Menting-Diepenmaat en Menno Wolferink als lid van de pastoraatsgroep voor de Franciscusparochie. Alle drie draaien zij al geruime tijd in de parochie mee. Brigitte heeft zich laten kennen als een praktische ondersteuner van bijeenkomsten voor ouderen, maar zet zich sinds kort ook in voor de kleuterkerkvieringen. Menno is al lange tijd actief voor vieringen voor kinderen. Michaela stond aan de wieg van de kleuterkerk, inmiddels al meer dan 10 jaar geleden, en is ook een actief lid van het Pablokoor. Het pastoraal team is blij met het jonge élan, dat Brigitte, Menno en Michaela met zich meebrengen, hun energie, hun durf en ideeën en hun bereidheid de parochie vooruit te helpen. Wij wens jullie veel zin en plezier toe en vragen alle medeparochianen jullie in jullie missie te dragen. Vrede en alle goeds! Namens het pastoraal team, Frank de Heus

pastgr

Blog

De anderen door Dick Kohlwey, vice-voorzitter bestuur Franciscusparochie

Jezus zegt: "Ik heb nog anderen" (Joh., 10, 11-18)

Denkt u ook weleens: als ontwikkelingen zo doorgaan, hoe zal

Lees meer...

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg week 16 2024

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*