Banner website algemeen Kerken 1024x368

Afb. Graffiti op boodschappentasDe workshop ‘Graffiti spuiten’ bij de Franciscusbende zit inmiddels vol. Wie zich nu nog opgeeft, komt op de reservelijst en wordt benaderd, als er afmeldingen komen. Als er veel kinderen op de reservelijst komen staan, overwegen we de workshop in het najaar nog een keer aan te bieden.

Vrijdag 19 mei (de dag na Hemelvaart) gaan we graffiti spuiten. We krijgen daarbij hulp van Ymke ter Beek. Ymke is kunstenares. We zullen in eerste instantie boodschappentassen bespuiten. Daar ligt ook de link met het geloof. We geloven immers in een ‘Blijde Boodschap’. We zijn benieuwd wat voor ‘Blijde Boodschappen’ er op de tassen terechtkomen. Als altijd vragen we € 3,-- per persoon. Geef je wel op vóór 5 mei. Dat kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Dan weten wij hoeveel materiaal we moeten bestellen. Die het eerst komt, die het eerst maalt. Er kunnen 20 kinderen meedoen. We komen samen op de boerderij van de familie ter Huurne aan de Braamweg 11 in Buurse van 10.00 tot 12.30 uur.

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg week 25 2024

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*