Banner website algemeen Kerken 1024x368

Woensdagavond 5 april hebben de vier jongeren van M25 besloten om te stoppen. Hun prioriteiten liggen nu meer bij school, ‘n bijbaantje, sport. Ze missen ook de spanning in een grotere groep.

Ze bedanken de parochie voor de geboden kans om deze ervaringen op te doen en wensen iedereen veel succes met alles. In die vier jaar dat M25 bestond hebben ze leuke ervaringen opgedaan. Pastor Margot Dijkman is vier jaar geleden met hen gestart. Voor dit artikel hebben we herinneringen opgehaald: Het bezoek aan de dak-en thuislozen in De Wonne in Enschede en Glanerbrug heeft enorm veel indruk gemaakt. De jongeren herinneren zich vooral de blije gezichten van de mensen die een bordje eten aangeboden kregen. En de actie die ze hielden om geld in te zamelen voor de energiekosten van De Wonne. Die middag in Zorgcentrum Wiedenhof voor de bewoners, de kerstmarkt in centrum Haaksbergen, waar ruim 300 euro werd verdiend, allemaal geweldig. In coronatijd is door M25 chocolademelk geschonken op de kerstmarkt in De Veldmaat en werden kaarten gemaakt en geschreven voor mensen die het moeilijk hadden in de parochie. Vaders en moeders van de deelnemers hebben meegeholpen, dat was een enorme steun in de rug voor M25. Voor ons eigen vermaak speelden we met Ans: “Op zoek naar Judas”, een Wie-is- de- mol-spel. Maar één van de hoogtepunten was ook wel het bezoek aan de gevangenis. De één na laatste activiteit was ‘het zwarte pieten’. Een van hen: “Het was bij bejaarden, dus we konden niet helemaal ‘los’ gaan, maar het was zeker geslaagd. Vanaf november ‘22 hebben we moeite gedaan om nieuwe leden te vinden, hiervoor een actie voor de bovenbouw van de basisscholen uitgezet, wel bekendheid gekregen, maar het heeft niets opgeleverd.” De Franciscusbende van de parochie doet het enorm goed. Daar willen 2 jongeren best een bijdrage aan leveren.

Ans te Lintelo

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg week 25 2024

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*