Banner website algemeen Kerken 1024x368

Voor jong en oud maken we zaterdagavond 8 april a.s. de overgang van Stille Zaterdag naar Pasen. Om 19.00 uur komen we samen in de Bonifatiuskerk. Pastoraal werker Frank de Heus gaat voor. Het Pablokoor zingt. De communicanten van dit jaar zijn in het bijzonder uitgenodigd, maar de viering is bedoeld voor zowel kinderen als volwassenen. We volgen in de viering het ritme van het avondgebed in kloosters in een afwisseling van actieve inbreng en meditatieve rust. De kerk wordt sfeervol verlicht. Kinderen wordt gevraagd een zelfgemaakt Paasei (van papier) mee te nemen met een lus eraan met een eigen geschreven ‘Paaswens’ erop. Wat wens je anderen juist met het feest van Pasen toe? Die wensen hangen we tijdens de viering in de kerk op. Water en vuur, belangrijke elementen uit de Paasliturgie, de thematiek van ‘schepping’, ‘bevrijding’en ‘opstanding’ komen in de viering in persoonlijke ervaringen voorbij. We eindigen met het ‘U zij de glorie’. Ieder van harte welkom!

Blog

Komende zondag vieren we in de kerk het feest van de heilige Drieëenheid. Hoezo vieren? Hoezo ‘Drieëenheid’?
Ik kan mij voorstellen, dat je hier niet meteen warm voor loopt. Toch is dit oer-beeld van God, zoals christenen het zien, een diepzinnig beeld voor God. Het is namelijk een beeld dat ruimte en vrijheid biedt. Ruimte en vrijheid voor de gemeenschap, maar ook voor de individuele persoon.

Lees meer...

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg week 22 2023

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie 11 januari 2023

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*