Banner website algemeen Kerken 1024x368

De bisschop heeft parochies in ons bisdom gevraagd in ieder geval op zondag te vieren in de eucharistische centra. Voor ons betekent dat, dat wij met ingang van zondag 16 januari eucharistievieringen aanbieden in onze eucharistische centra. Dit doen we conform het Coronaprotocol van de Nederlandse bisschoppenconferentie. Dit zijn vieringen voor maximaal 50 aanwezigen. Er zingt één cantor of een koorgroep van maximaal 4 personen. Bezoekers moeten reserveren voor de viering.

Verder blijven we ons terughoudend opstellen uit solidariteit met de samenleving. Dat doen we door het aantal contactmomenten en daardoor de kans op besmettingen zoveel mogelijk terug te dringen. Uiteindelijk gaat het erom de zorg te ontlasten. Dus geen verdere vieringen, repetities, koffiedrinken, samenkomsten met volwassenen. Voor kinderen en jongeren is er meer mogelijk. Dit alles op basis van de regels van de Rijksoverheid.

Voor de komende drie weekends betekent dat het volgende:

Zondag 9 januari:

  • Eucharistieviering Pancratiuskerk Haaksbergen, besloten eucharistieviering, 9.30 uur: P. Daggenvoorde + W. Rekveld, koorgroep Pancratius

Zondag 16 januari:

  • Eucharistieviering Maria Geboorte Losser, 9.00 uur, P. Daggenvoorde, koorgroep dameskoor
  • Eucharistieviering Jozef Enschede, 11.00 uur, J. Kortstee, koorgroep Schola
  • Eucharistieviering Pancratius Haaksbergen, W. Rekveld, koorgroep Pancratiuskoor

Zaterdag 22 januari:

  • Eucharistieviering Bonifatiuskerk Haaksbergen, 18.30 uur, J. Kortstee, koorgroep Bonifatiuskoor

Zondag 23 januari:

  • Eucharistieviering Maria Geboorte Losser, 9.00 uur, W. Rekveld, koorgroep Vivace
  • Eucharistieviering Jozef Enschede, 11.00 uur, P. Daggenvoorde, koorgroep Ariënskoor
  • Besloten oecumenische viering Pancratius Haaksbergen, 10.00 uur, E. Veltkamp + ds. J. Stein, koorgroep Pancratius

 

Voor de vieringen dient u te reserveren:

Losser

H.M.Geboorte

Reserveren per e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. óf telefonisch op maandag t/m vrijdag tussen 10.00 en 12.00 uur via het secretariaat 053 538 12 24.

Jozef

U stuurt in de week voorafgaande aan de viering voor donderdag 11.00 uur een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Telefonisch reserveren kan ook op donderdag tussen 9.00 en 11.00 uur op 053-4354808.

Haaksbergen

Bonifatius

U stuurt vóór vrijdag een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Als u niet kunt mailen, mag u van maandag t/m woensdag bellen naar 06 186 00 463

Haaksbergen

Pancratius

U stuurt vóór vrijdag een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Als u niet kunt e-mailen, mag u van maandag t/m donderdag van 09.00 tot 10.00 uur bellen naar 06 362 98 990.

       

 De vieringen worden uitgezonden op de volgende kanalen:

Bonifatiuskerk Haaksbergen: https://kerkdienstgemist.nl/stations/2327-HH-Bonifatius-en-Gezellen-De-Veldmaat

Maria Geboortekerk Losser: https://www.youtube.com/c/MariaVluchtParochie

Pancratiuskerk Haaksbergen: https://kerkdienstgemist.nl/stations/2326-Pancratiuskerk-Haaksbergen

Sint Jozefkerk Enschede: https://www.youtube.com/c/stjozefkerkenschede

 

Blog

Het kan zo maar zijn dat u/jij persoonlijk, of via de media een uitnodiging ontvangt om mee te praten over belangrijke thema’s in het leven van alle dag en uw geloofsleven.

Parochies, wereldwijd, geven namelijk gehoor aan de oproep van Paus Franciscus om input te leveren voor de Synode in 2023.

Lees meer...

Kerkbijdrage

 

 

Vrijwilligers


Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*