Banner website algemeen Kerken 1024x368

In de Advent van 2016 zijn we begonnen met een wondermooie traditie: de Advent Wonder Wandeling in de Pancratiuskerk te Haaksbergen. Vorig jaar kon deze helaas niet doorgaan. Maar nu gaan we weer op weg naar Bethlehem. Niet in de Pancratiuskerk, maar in de Bonifatiuskerk in de Veldmaat.

Voor wie het nog niet kent: het draait om Stilte en om Horen. Beide met een hoofdletter. In deze wereld vol lawaai, haast en hectiek is het vaak moeilijk om aan beide toe te komen. Terwijl we het allemaal zo nodig hebben. En nu meer dan ooit.

Wees daarom allemaal van harte welkom. Kom en wandel door de kerk naar de kerststal. Steek een kaarsje op voor wie of wat u dierbaar is. Geniet de schoonheid en Hoor de Stilte. En wie weet waar de weg naar Bethlehem u brengt. U bent welkom op 18 december van 14.00 tot 17.00 uur.

Afb. Advent Wonder Wandeling 2021

Blog

 Verantwoordelijkheid nemen’ door Frank de Heus, pastoraal werker

 

Van ieder aan wie veel is gegeven, zal veel worden geëist;

en van hem aan wie veel is toevertrouwd,

zal des te meer worden gevraagd (Lucas 12, 48).

“Begint u eerst

Lees meer...

Kerkbijdrage

 

 

Vrijwilligers


Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*