Banner website algemeen Kerken 1024x368

Als samenleving stilstaan bij de pijn die Corona meebracht. De eindeloze inzet van hulpdiensten, zorg en medisch personeel. Pijn en leed, rouw en verdriet, smart en verlies, ziekte, overlijden, eenzaamheid . Het heeft ons beschadigd , verdriet gedaan,  wellicht ook gekrenkt en gekneusd.  

Die pijn willen we benoemen en daar waar mogelijk achter ons laten. Zodat we dankbaar verder kunnen.

Een gezamenlijk initiatief van de christelijke kerken in Haaksbergen, met medewerking van B&W van Haaksbergen, Noordendorp Transport,  de Joodse Gemeente en  het Moskee bestuur. Een breed gedragen initiatief met als doel genoemde pijn in gezamenlijkheid een plek te geven.

Het dorpsbrede coronapijn gedenkmoment vindt plaats middels  een openbare bijeenkomst op de markt in Haaksbergen.  Woorden en muziek geven uitdrukking aan onze pijn en herinneringen. En daar waar woorden tekort schieten , vullen stilte en symbolen de leegte.  De bijeenkomst duurt ongeveer 25  minuten. Vrij toegankelijk voor iedereen. 

Deze openbare bijeenkomst op de markt in Haaksbergen, staat gepland voor zondag 24 oktober, aanvang 16.00 uur.  

Blog

Een van de mooie kanten van de katholieke kerk vind ik, dat het een wereldkerk is. Of ik nu in Nederland naar de kerk ga, in Indonesië, Mexico of Portugal – ook al versta ik de taal niet – ik kan het volgen. Want de liturgie is overal ongeveer hetzelfde. En waar het soms afwijkt, veer ik op, omdat ik geprikkeld word. ‘Oh, ja. Zo kan het ook’ of ‘Tsjonge, wat inspirerend, wat mooi!’.

Lees meer...

Kerkbijdrage

 

 

Vrijwilligers


Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vastenactie

Laatste dienst

  
Film camera

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

Klik op fotos voor meer info

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

 

052234 Sonderenstraat Lourdeskerk 03

Lourdeskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*