Banner website algemeen Kerken 1024x368

Sinds een aantal jaren komt er een groepje mensen een aantal keren in het winterseizoen bijeen voor het bespreken van een boek. De groep bestaat uit mensen vanuit de verschillende kerken. De werkwijze is dat elke deelnemer een stukje uit het gekozen boek kiest om voor te lezen; een fragment dat hem of haar om wat voor reden dan ook aanspreekt. Samen daarop doorpratend komen er soms fascinerende en soms ingrijpende gesprekken uit. Het afgelopen jaar konden we helaas niet bij elkaar komen, maar we hopen van harte dat we het komende seizoen samen een aantal boeken kunnen bespreken.

Het boek dat we op de eerste avond bespreken is: 'Mijn leven als mens' van Joke van Leeuwen.

Wilt u meelezen dan bent u van harte welkom!

  • Opgave: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 053-5722436
  • Plaats: Richtershof, Von Heijdenstraat.
  • Data: dinsdag 19 oktober, 19.30 uur en dinsdag 23 november, 19.30 uur

 

Blog

Dat ‘alles goed komt’ zou ik zo graag tegen iedereen zeggen. Bijvoorbeeld wanneer ouders van pubers mij de zorgen over hun kroost toevertrouwen. Wat ik kan doen is luisteren, dat kan al opluchting geven. Door onder woorden brengen wat zo diep zit, wordt de situatie soms al helderder. Soms kan ik een kleine tip te geven. Een enkele keer verwijs ik naar de professionele hulpverlening.

Lees meer...

Kerkbijdrage

 

 

Vrijwilligers


Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vastenactie

Laatste dienst

  
Film camera

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

Klik op fotos voor meer info

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

 

052234 Sonderenstraat Lourdeskerk 03

Lourdeskerk

Contact


Centraal Secretariaat Alphons Ariënshuis

Sonderenstraat 55, 7481 HB Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29
E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*