Banner website algemeen Kerken 1024x368

Vastenactie 2021:

‘Werken aan je toekomst’

Campagneproject:

Beroepsopleiding Bangladesh,

school voor kwetsbare groepen (3e)

 vastenactie 3e week

De samenwerkende parochies in Zuidoost Twente hebben, zoals u de vorige weken hebt kunnen lezen, gekozen voor het project ‘Beroepsopleiding Bangladesh’.

De organisatie Caritas Bangladesh wil vrouwen die aan het hoofd van een huishouding staan (meestal weduwen en alleenstaande moeders), én wil mensen met een beperking én wil minderheden in staat  stellen een inkomen te verdienen, waarmee zij hun familie kunnen onderhouden. Dit draagt, behalve vermindering van de armoede, ook bij aan het veranderen van de negatieve beeldvorming over deze groepen. In dit project volgen mensen een beroepsopleiding naar keuze. Na deze opleiding kunnen de deelnemers met meer zelfvertrouwen op zoek gaan naar betaald werk. Hierdoor verbetert het leven van de deelnemers en van hun families.

Caritas Bangladesh biedt een beroepsopleiding aan in losse modules die zijn aangepast aan de doelgroep. Vanwege beperkte reismogelijkheden van de deelnemers komt de opleiding met mobiele scholen naar hen toe. De lokale overheid steunt dit project en stelt ruimte beschikbaar voor die mobiele scholen.

In alle locaties van de Franciscusparochie zal in de Mariakapel een collectebus staan waar u elke dag uw geld voor dit project in kunt doen. Tijdens de vieringen zal de collectebus in de toreningang staan. En de derde mogelijkheid om dit project te ondersteunen kan via rekening NL21 INGB 000 000 5850 t.n.v. Vastenactie, Den Haag, o.v.v. Campagneproject Bangladesh.

Werkt u er ook aan mee om dit project tot een groot succes te maken?

vastenaktie 2

Blog

Tijdens de lockdown spelen wij vaker een spelletje. Je kunt winnen en verliezen. Dat hoort erbij!

Dan spelen we opnieuw en krijgt iedereen  een nieuwe kans.  Er is altijd een volgende kans.

Pasen is het feest van het leven. God laat zien dat Hij nooit iemand loslaat. Hij houdt Jezus vast, dwars door de dood heen.

Lees meer...

Kerkbijdrage

 

 

Vrijwilligers


Jeugdkerk


Vastenactie

Laatste dienst

  
Film camera

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

Klik op fotos voor meer info

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

 

052234 Sonderenstraat Lourdeskerk 03

Lourdeskerk

Contact


Centraal Secretariaat Alphons Ariënshuis

Sonderenstraat 55, 7481 HB Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29
E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*