Banner website algemeen Kerken 1024x368

 Week van het gebed voor de eenheid

week van het gebed

In Haaksbergen sluiten we de week van het gebed voor de eenheid – dit jaar van 17 t/m 24 januari - af met een aantal online vieringen op zondag 24 januari. De PKN en de RK parochie vieren gezamenlijk in de NH kerk en zijn te volgen via www.kerkomroep.nl/haaksbergen.

Voortkomende uit de pandemie omstandigheden geeft dit ons de mogelijkheid extra aandacht te besteden aan de week voorafgaand aan deze vieringen. Via een whatsapp groep wordt vanaf 17 januari aan belangstellenden dagelijks een gesproken gebed toegestuurd. Na 24 januari sluit de groep. Mogen we jou als belangstellende toevoegen? Geef je dan op door een appje naar Elles Veltkamp: 06-422 65 373.

Blog

Zondag 21 februari horen we in de kerk hoe Jezus na zijn doop door de Geest de woestijn ingedreven werd (Mc. 1, 12-15),. Hij kon daar blijkbaar niet aan ontsnappen. Hij moest. Gedreven als hij was. Hij werd er door Satan op de proef gesteld en leefde er te midden van de wilde dieren. En de engelen dienden hem. Dat staat er ook nog bij. Het klinkt als een sprookje over de strijd tussen goed en kwaad.

Lees meer...

Kerkbijdrage

 

 

Vrijwilligers


Jeugdkerk


Vastenactie

Laatste dienst

  
Film camera

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

Klik op fotos voor meer info

 

Pancratiuskerk

Pacratiuskerk

 

052234 Sonderenstraat Lourdeskerk 03

Lourdeskerk

Contact


Centraal Secretariaat Alphons Ariënshuis

Sonderenstraat 55, 7481 HB Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29
E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*