Banner website algemeen Kerken 1024x368

Je komt als geroepen!

Samen met elkaar vormen wij het Volk van God. Sinds het Tweede Vaticaans concilie van de jaren zestig van de vorige eeuw spreken we over het algemeen priesterschap van alle gelovigen. Vanuit dat algemene priesterschap kunnen wij ons op verschillende manieren inzetten voor onze kerk. Velen doen dat als vrijwilliger.

Sommigen voelen zich geroepen om als priester, diaken, pastoraal werker of religieus de kerk te dienen. Wie daar werk van wil maken kan zich wenden tot de rector van het Ariënsinstituut, drs. Patrick Kuipers. Meer informatie over opleidingen en de weg die u daartoe kunt gaan, vindt u op de website van het Aartsbisdom Utrecht.

Blog

‘Is dit een straf van God?’
Sommige mensen, zo werd mij de afgelopen weken duidelijk, worstelen met deze vraag. ‘Zou God deze pandemie over de aarde gezonden hebben, omdat wij ons van God hebben afgekeerd, het evenwicht in de natuur verstoren, elkaar de tent uitvechten?’

Lees meer...

Kerkbalans

 

 

Vrijwilligers


Jeugdkerk


Sternet


Laatste dienst


 

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

Klik op fotos voor meer info

 

Pancratiuskerk

Pacratiuskerk

 

052234 Sonderenstraat Lourdeskerk 03

Lourdeskerk

Contact

 

Centraal Secretariaat Alphons Ariënshuis
Sonderenstraat 55, 7481 HB Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29
E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden

 

Maandag:  Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*