Banner website algemeen Kerken 1024x368

afb. Henk van MermVan mei 1985 tot oktober 1993 was pastor van Merm pastoor van de Pancratiusparochie. Ruim een jaar later werd hij ook waarnemend pastoor van de H. Maria Praesentatieparochie te Buurse. Na zijn vertrek uit Haaksbergen werd hij benoemd als deken in Gelderland-Oost. In de bijna twaalf jaar dat hij van diverse dekenaten deken was, combineerde hij dit ambt tevens voor kortere of langere tijd met de functie van waarnemend pastoor in meer dan veertig verschillende parochies. In 2005 ging pastor van Merm met emeritaat. Nadat hij nog jaren in de regio van Wehl als emeritus actief was, is hij op dinsdag 11 augustus 2020 overleden.
We zullen hem blijven herinneren als een beminnelijk persoon. Met zijn sobere leefstijl en met veel humor en familiale nabijheid was hij geliefd bij velen. In onze gebeden zullen we hem gedenken.

( Correspondentieadres: familie Van Merm, Nijmeegsestraat 68, 6691 CN Gendt)

Blog

Tegelijk met het schooljaar begint na de vakantie een nieuw werkjaar. Halverwege het kalenderjaar. Een nieuw begin in de tweede helft? Blijft het kerkelijk leven even vreemd en afstandelijk als waaraan we inmiddels wat gewend zijn?

Lees meer...

Kerkbalans

 

 

Vrijwilligers


Jeugdkerk


Sternet


 

Laatste dienst

  
Film camera

 

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

Klik op fotos voor meer info

 

Pancratiuskerk

Pacratiuskerk

 

052234 Sonderenstraat Lourdeskerk 03

Lourdeskerk

Contact

 

Centraal Secretariaat Alphons Ariënshuis
Sonderenstraat 55, 7481 HB Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29
E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden

 

Maandag:  Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*