Banner website algemeen Kerken 1024x368

Ingezonden door Dames- en herenkoor Pancratiuskerk
In memoriam:
ANNIE MIDDELHUIS – KOPPELMAN


anniemiddelhuisOp 24 juni jl. is overleden ons oud koorlid Annie Middelhuis.
Annie is 98 jaar geworden.

Annie was lid van het St. Pancratiuskoor van 1983 t/m 2012 en zong bij de sopranen. Dankbaar herinneren wij haar als een trouwe koorzangeres. Naast de weekendvieringen was ze ook aanwezig bij menige rouw- en trouwviering. Daarnaast genoot ze van alle kooractiviteiten. In 2012 moest ze om gezondheidsredenen stoppen en is ze benoemd tot erelid van het St. Pancratiuskoor. Annie genoot van het zingen, ze vond het moeilijk om hier mee te moeten stoppen.

Op donderdag 2 juli was haar afscheidsviering in de Pancratiuskerk waarbij ze graag had gehad dat het koor een laatste keer voor haar zou zingen. Helaas mocht dit niet i.v.m. de coronaregels en heeft Marjan Lentink, koorlid van het Pancratiuskoor, o.a. het Pie Jesu, en Ave Maria solo voor haar gezongen.

Veel koorleden stonden na de afscheidsviering buiten te wachten en vormden een erehaag voor Annie toen ze langskwam om naar haar laatste rustplaats te gaan op het R.K. kerkhof aan de Enschedesestraat.

We hopen dat Annie moge rusten in vrede en ze zal zeker meezingen in Gods Engelenkoor!

Het St. Pancratiuskoor wenst de familie veel sterkte toe.

St. Pancratius Dames- en Herenkoor

Blog

Het weekend van 26, 27 juni lezen we in de kerk een verhaal over twee vrouwen (Marcus 5, 21-43). De ene is net twaalf jaar. Aanstonds zal zij een volwassen vrouw zijn; maar ze is er als de dood voor.

Lees meer...

Kerkbijdrage

 

 

Vrijwilligers


Jeugdkerk


Vastenactie

Laatste dienst

  
Film camera

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

Klik op fotos voor meer info

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

 

052234 Sonderenstraat Lourdeskerk 03

Lourdeskerk

Contact


Centraal Secretariaat Alphons Ariënshuis

Sonderenstraat 55, 7481 HB Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29
E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*