Banner website algemeen Kerken 1024x368

Op zondag 6 september was het alweer de derde keer dat we na de lockdown bijeenkwamen voor onze maandelijkse gebedsviering. 

U bent van harte welkom, om 10:00 uur, in ons kerkgebouw Momentum, aan de Beckumerstraat. Ook ons koor mag weer zijn vertrouwde geluid laten horen. Dit onder de bezielende leiding van Marcel Bellers, dirigent en organist. De parochianen mogen helaas nog niet meezingen. 

Wij houden ons strikt aan alle regels. Gastvrouwen van het pastorale team begeleiden u bij binnenkomst naar uw plaats. De plaatsen zijn ruim van elkaar verwijderd. Bij de ingang staan twee flesjes met desinfecterende gel zodat u uw handen kunt ontsmetten.

U zult begrijpen dat koffiedrinken na afloop niet mogelijk is. 

Wij heten u van harte welkom!

Jan Vos

Voorzitter pastorale raad. 

 

Blog

Tegelijk met het schooljaar begint na de vakantie een nieuw werkjaar. Halverwege het kalenderjaar. Een nieuw begin in de tweede helft? Blijft het kerkelijk leven even vreemd en afstandelijk als waaraan we inmiddels wat gewend zijn?

Lees meer...

Kerkbalans

 

 

Vrijwilligers


Jeugdkerk


Sternet


 

Laatste dienst

  
Film camera

 

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

Klik op fotos voor meer info

 

Pancratiuskerk

Pacratiuskerk

 

052234 Sonderenstraat Lourdeskerk 03

Lourdeskerk

Contact

 

Centraal Secretariaat Alphons Ariënshuis
Sonderenstraat 55, 7481 HB Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29
E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden

 

Maandag:  Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*